Stáž v IKDP

Hledáš nestereotypní stáž s flexibilní pracovní dobou v zajímavém prostředí a možností home-office? Baví Tě sledovat politické dění? Potkáváš se rád/a s novými lidmi? My zase hledáme důsledného/nou a odpovědného/nou stážistu nebo stážistku s chutí se dále rozvíjet a být otevřený/á novým příležitostem. Stážist/k/a se u nás bude věnovat zejména podpoře členů a členek našeho týmu ve zpracování různorodých podkladů k naplánovaným projektům. Pokud Tě baví politika, máš analytické uvažování, organizační schopnosti a rád/a se vzděláváš, pak hledáme právě Tebe!

Institut pro křesťansko-demokratickou politiku (neboli IKDP) je politický institut při KDU-ČSL fungující od roku 2016. Pořádáme zejména odborná školení, debaty, konference a kulaté stoly ve veřejném i interním formátu. Naším cílem je rozvíjet diskuzi o tématech, která vnímáme jako zásadní pro dlouhodobý rozvoj prosperující České republiky.

Co bude hlavní náplní Tvojí práce?
• Účastnit se konferencí a jednání (včetně uzavřených akcí) a zpracovávat z nich reporty.
• Vypomáhat s administrativní činností (zejména v oblasti evidence výstupů z jednání).
• Připravovat podklady pro analytickou činnost (vyhledávání zdrojů apod.) a podílet se na úpravách textů před publikací.

Co u nás získáš?
• Možnost nahlédnout do práce zavedeného think-tanku.
• Přístup do pozadí reálné politické práce.
• Prostor pro uplatnění vlastních nápadů a postřehů.
• Know-how pro práci v politice i neziskovém sektoru.
• Pravidelný mentoring na podporu osobního rozvoje.
• Práci v přátelském a stabilním kolektivu přímo v centru Prahy.
• Flexibilní pracovní dobu s možností výkonu části práce z domova.
• Možnost účastnit se událostí v rámci širokého spektra společenských témat.
• Služební notebook.
• Stáž na dobu určitou od března do června 2023 (s možností další spolupráce v případě oboustranné spokojenosti).
• Splnit si u nás můžeš i povinnou praxi.
• Časová náročnost: dle možností a vzájemné domluvy.
• Finanční ohodnocení 5000 Kč / měsíc.

Co Ti nesmí chybět?
• Flexibilita, proaktivní přístup, organizační schopnosti, pečlivost a zodpovědnost.
• Anglický jazyk na pokročilé úrovni slovem i písmem (další jazyky výhodou).
• Dobrá orientace v aktuálním politickém dění v ČR i EU.
• Schopnost analyticky uvažovat a ochota dále se vzdělávat.

V případě zájmu o tuto pozici nám zašli krátký motivační dopis v českém jazyce na adresu jana.sandlova@ikdp.cz, a to do 22. února 2023. Do předmětu emailu uveď „Stáž IKDP“. Vybrané zájemce a zájemkyně pozveme na osobní pohovor. Budeme se těšit na viděnou!