Veřejná přednáška Samuela Zeitlina

❗️ Vážení kolegové, moc se omlouváme, ale přednáška byla přesunuta na 5. ledna 2023. Dr. Zeitlin nemohl z povětrnostních důvodů odletět z Londýna v čas. Každopádně se na vás těšíme v novém roce.

Srdečně zveme na přednášku Samuela Zeitlina, (University of Cambridge) kterou přednese 5. ledna 2023 od 19:00 v „kapli“ ve Voršilské. (Voršilská 1)

Další informace najdete také v události na Facebooku.

We would like to invite you to a unique open lecture delivered by Dr. Samuel Zeitlin from the University of Cambridge, the editor of Carl Schmitt’s Early Legal-Theoretical Writings, published by Cambridge University Press. The talk will consider Carl Schmitt’s Bodin against the background of Schmitt’s writings in the 1920s as well as in the 1930s and 1940s. The event will take place at the Chapel („Kaple“) in Voršilská 1, it is free of charge, and no pre-registration is required.