Stáže v IKDP

Institutu pro křesťansko-demokratickou politiku vypisuje stáže pro oblasti Analytická činnost a Sociální sítě.

STÁŽIST/K/A PRO SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Hledáš zajímavou a nestereotypní stáž s možností home-office a flexibilní pracovní dobou v zajímavém prostředí? Baví Tě sledovat politické dění? Potkáváš se ráda s novými lidmi? My zase hledáme důslednouného, odpovědnouného stážistku nebo stážistu se schopností se dále rozvíjet a být otevřenýá novým příležitostem. Pokud Tě baví politika, marketing a sociální sítě, tak hledáme právě Tebe!

Co bude náplní Tvojí práce?
• Podílení se na správě webu a sociálních sítí – Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, YouTube
• Přinášení informací o činnosti IKDP (co chystáme, co proběhlo atd.), tj. ukazovat práci IKDP a popularizace křesťansko-demokratické politiky
• Přinášení inovativních nápadů při propagaci našeho institutu
• Fotodokumentace akcí a „live“ informování uživatelů sociálních sítí z místa akce (konference, kulaté stoly, debaty atd.)
• Občasná výpomoc při organizování akcí

Co u nás získáš?
• Stáž na dobu určitou od března do června 2022 (s možností další spolupráce v případě oboustranné spokojenosti)
• Práci v přátelském a stabilním prostředí v centru Prahy
• Flexibilní pracovní dobu s možností výkonu části práce z domova
• Možnost účastnit se událostí v rámci širokého spektra společenských témat
• Možnost spolupráce s politiky a odborníky ve svém oboru
• Služební notebook
• Splnit si u nás můžeš i povinnou praxi

Co Ti nesmí chybět?
• Flexibilita, proaktivní přístup, pečlivost, kreativita, zodpovědnost
• Anglický jazyk na dobré úrovni slovem i písmem (další jazyk výhodou)
• Znalost prostředí sociálních sítí
• Znalost programů WordPress, Canva a focení s profesionálním fotoaparátem výhodou
• Elementární přehled o aktuální politické situaci v ČR a EU

STÁŽIST/K/A PRO ANALYTICKOU ČINNOST

Hledáš zajímavou a nestereotypní stáž s možností home-office a flexibilní pracovní dobou v zajímavém prostředí? Baví Tě sledovat politické dění? Potkáváš se ráda s novými lidmi? My zase hledáme důslednouného, odpovědnouného stážistku nebo stážistu se schopností se dále rozvíjet a být otevřenýá novým příležitostem. Pokud Tě baví politika, máš analytické uvažování a rád*a se vzděláváš, tak hledáme právě Tebe!

Co bude náplní Tvojí práce?
• Účastnit se konferencí a jednání, zpracovávat podklady pro další činnost
• Sledovat vývoj v různých politických oblastech
• Editovat odborné texty při přípravě k publikaci
• Podílet se na administrativní činnosti (správa databáze kontaktů apod.)
• Občasná výpomoc při organizování akcí

Co u nás získáš?
• Práci v přátelském a stabilním prostředí v centru Prahy
• Flexibilní pracovní dobu s možností výkonu části práce z domova
• Možnost účastnit se událostí v rámci širokého spektra společenských témat
• Možnost spolupráce s politiky a odborníky ve svém oboru
• Služební notebook
• Splnit si u nás můžeš i povinnou praxi

Co Ti nesmí chybět?
• Flexibilita, proaktivní přístup, organizační schopnosti, pečlivost a zodpovědnost
• Anglický jazyk na dobré úrovni slovem i písmem (další jazyk výhodou)
• Dobrá orientace v aktuálním politickém dění v ČR a EU
• Schopnost analyticky uvažovat a ochota dále se vzdělávat

V případě zájmu o stáž prosím zašlete svůj životopis a krátký motivační dopis do 20. února 2022 na adresu jana.sandlova@ikdp.cz. Do předmětu uveďte „Stáž – Analytická činnost“, nebo „Stáž – Sociální sítě.“  Vybrané zájemce a zájemkyně pozveme na osobní pohovor.