Studentské organizace na ÚPol FF UK

Univerzitní skupina Amnesty International

Pražská univerzitní skupina AI sdružuje studenty, kteří mají zájem o téma lidských práv. Skupina je součástí hnutí Amnesty International, ale má vysokou míru autonomie. Na pravidelných schůzkách posíláme dopisy za vězněné nebo pronásledované lidi po celém světě. Vedle schůzek se věnujeme pořádání diskusí, promítání filmů, organizací petičních stánků a happeningů. Skupina je otevřená všem studentům, stačí přijít na jakoukoliv schůzku a zapojit se.

Facebook PUS AI

Studentské sdružení POLIS

POLIS je studentské politologické sdružení působící na akademické půdě Ústavu politologie FF UK v Praze a spřízněných fakultách a vědeckých pracovištích. Naším cílem je dávat dohromady aktivní studenty a umožnovat otevřenou a svobodnou veřejnou diskusi. Činnost našeho sdružení spočívá především v pořádání debat s hosty. Kromě toho také organizujeme pravidelná neformální debatní setkání na aktuální politická témata. Naším členem může být každý student bez ohledu na obor, katedru, fakultu či univerzitu. Stačí nám napsat na náš e-mail: polispolek@gmail.com.

Facebook POLIS

Twitter POLIS


© Univerzita Karlova v Praze, Filozofická fakulta, Adresa: Nám. Jana Palacha 2, 116 38 Praha 1, Tel.: +420 221 619 111  |  Mapa webu  |  XML Sitemap  |  RSS kanál

Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019