STÁTNICE A OBHAJOBY V ZÁŘÍ - POZOR ZMĚNA TERMÍNU

23.6.2019 (Autor: Adéla Špínová)

Termín konání bakalářských státnic a obhajob je středa 11. září, termín magisterských státnic a obhajob je čtvrtek 12. září.

 

Přihlašování je možné do 11. července, termín kontroly splnění studijních povinností je pro bakalářský stupeň 16. srpna, pro magisterský 21. srpna. Pokud vám chybí atestace z písemných prací a chcete je odevzdávat až během letních prázdnin, kontaktujte ještě před prázdninami vedoucí a dodržujte striktně jejich pokyny ohledně termínů odevzdání. Bez předchozí domluvy nelze očekávat včasné zapsání atestace.

 

Závěrečné práce je nutno odevzdat do 11. července, a to elektronicky v SIS do půlnoci (důrazně doporučujeme to udělat dřív, kdy se v případě potíží ještě dovoláte na ústav a na studijní) a dvě tištěné kopie (stačí kroužková vazba) na sekretariát v době úředních hodin (viz aktuality). Odevzdávání mimo úřední hodiny je možné pouze po předchozí domluvě se sekretářkou.

 

Pokud se chystáte odevzdávat závěrečnou práci, zkontrolujte si v SIS datum potvrzení práce studijním oddělením. Pokud práce není potvrzená, kontaktujte obratem sekretářku. Nepotvrzenou práci nejde nahrát do SIS! Na datu potvrzení nezáleží, půlroční lhůta běží od zadání práce po datum obhajoby, v září tedy lze obhajovat práce zadané před 11. březnem 2019.

 

V případě jakýchkoli nejasností či potíží nepanikařte, nespoléhejte na rady spolužáků a obraťte se na sekretářku.


© Univerzita Karlova v Praze, Filozofická fakulta, Adresa: Nám. Jana Palacha 2, 116 38 Praha 1, Tel.: +420 221 619 111  |  Mapa webu  |  XML Sitemap  |  RSS kanál

Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019